انگشتر چرم مردانه رئیس جمهور آمریکا کلید بمب اتم است

انگشتر چرم مردانه به نماد ازدواج تبدیل می شوند تاریخچه انگشتر به عنوان نماد سلطنت و اقتدار می‌توان گفت طولانی‌ترین تاریخ است، اما به نوعی امروزه حلقه را نماد نامزدی و ازدواج می‌دانند. به گفته برخی از مورخان، اولین حلقه ازدواج زمانی آغاز شد که مردی انگشتان زن اسیر شده را با چسب بست.

اگر به این داستان گوش دهید، ممکن است انتظار و هیجانی که معمولاً در مورد حلقه داریم فرو بریزد. با این حال، یک داستان راز عاشقانه نیز در رینگ وجود دارد.

مصریان و رومیان باستان حلقه ازدواج را به جای حلقه ازدواج که ما معمولاً به آن فکر می کنیم، در انگشت میانی دست چپ می بستند، به همین دلیل است که مردم در آن زمان انگشت را مستقیماً به قلب وصل می کردند، “venaamoris”.

یعنی می گویند به این دلیل است که اعتقاد بر این است که با رگ های عشق به هم وصل می شوند.

این عمل را می توان موردی دانست که در آن نماد حلقه به معنای عشق برجسته است.
از طرفی ممکن است به دلیل ترتیب برگزاری مراسم از حلقه نامزدی به حلقه ازدواج، فکر کنید که تاریخچه حلقه نامزدی طولانی تر از حلقه ازدواج است.

در اصل، حلقه نامزدی که به طور جداگانه وجود نداشت، با فرمان پاپ ایجاد شد. در قرن دوازدهم، پاپ اینوسنتیوس سوم فرمانی را صادر کرد که بر اساس آن عروسی باید در کلیساها برگزار شود و در عروسی ها حلقه ای برای عروس وجود داشته باشد.

در نتیجه شرایط مختلفی برای ازدواج ایجاد شد و مدت نامزدی و ازدواج طولانی شد تا برای این امر آماده شود و در نتیجه حلقه نامزدی تا زمان عروسی ایجاد شود.

علاوه بر این، “الماس” که امروزه به سنگ قیمتی تبدیل شده است که نشان دهنده نامزدی و ازدواج است، در واقع تنها یکی از جواهرات متعددی بود که تا قرن نوزدهم در حلقه های نامزدی استفاده می شد. با کمال تعجب، دلیل تبدیل شدن الماس به جواهری نمادین ازدواج با ما تا حد زیادی تحت تأثیر تبلیغات یک شرکت الماس بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.