بازار فروش دستگاه پوز به صورت عمده

فروش دستگاه پوز عمده اغلب با هدف عرضه به شرکت های خدماتی صورت می گیرد. در بازار کلان شهرهایی مانند تهران، میزان تقاضا برای دریافت انواع این دستگاه ها بسیار بالا بوده و همین امر تنوع عرضه را موجب شده است. بهترین نوع دستگاه های پوز یا کارتخوان ها کدامند و از چه روش هایی می توان آنها را به صورت عمده و قیمت ارزان تهیه نمود؟

بازار فروش دستگاه پوز به صورت عمده

بازار فروش انواع دستگاه پوز در تهران

بازار فروش انواع دستگاه پوز در تهرانپوز یا پایانه فروش به سیستم سخت افزای می گویند که با روش های مختلف وظیفه نقل و انتقالات مالی را بر عهده دارد. این دستگاه ها، پایانه های فروش یا کارتخوان نیز نامیده می شود.

عملکرد انواع دستگاه های پوز موجود در بازار مانند دستگاه پز پاسارگاد بسیار متنوع است اما برخی از مرسوم ترین و پرکاربردی ترین آنها عبارتند از:

  • پرداخت صورتحساب یا همان خرید
  • اعلام موجودی
  • پرداخت قبوص
  • دریافت گزارش روزانه تراکنش ها
  • امکان انصراف از خرید

در بازار تهران به واسطه بالا بودن تقاضا برای خرید این محصولات، عرضه مدل های جدید رو به افزایش است. همین امر موجب شده تا شرکت های فروش و خدماتی نرخ های متفاوتی و در عین حال رقابتی را برای انواع دستگاه متناسب با نوع عملکرد آنها در نظر بگیرند.

پخش عمده دستگاه پوز اس ۹۱۰ در بازار داخلی

پخش عمده دستگاه پوز اس 910 در بازار داخلیدستگاه های پوز نیز مانند دستگاه فتوکپی ایستاده دارای ویژگی هایی می باشد به عنوان مثال  از نظر نوع عملکرد در دو گروه دستگاه پوز سیار و ثابت قرار می گیرند. مدل های ثابت اغلب با وصل شدن به شبکه تلفن و مخابرات قادر به ارائه خدمات و تراکنش های روزانه هستند.
مدل های سیار بدون نیاز به اتصال به کابل های تلفن و از طریق برقراری ارتباط با اینترنت یا سیم کارت، فعال می شوند که معمولاً امروزه کاربردی تر هستند. دستگاه پوز اس ۹۱۰ یکی از مدل های پرطرفدار کارتخوان سیار است که قابلیت های متنوعی دارد.

دستگاه اس ۹۱۰ سیار با استفاده از سیم کارت تراکنش های روزانه را انجام می دهد. برخی مدل های پیشرفته آن دارای قلم و تاچ است. داشتن حافظه چند مگابایتی و امکان ارتقاء حافظه در برخی مدل ها، دارا بودن دکمه های کنسل و پاک کننده رمز، امکان استفاده از سیستم های ۴G و GPRS از دیگر امکانات و ویژگی های آن به شمار می روند.

پخش و توزیع دستگاه پوز اس ۹۱۰ و دیگر مدل های پیشرفته بی سیم و سیار در بازار داخلی اغلب توسط شرکت های خدماتی و نمایندگان فروش برندهای فعال در این حوزه صورت می گیرد.

صادرات دستگاه پوز از مشهد به عراق

صادرات دستگاه پوز از مشهد به عراقکشور عراق بازار هدف مناسبی برای عرضه انواع دستگاه کارتخوان و  دستگاه فتوکپی رومیزی می باشد. نیاز مبرم این بازار به این محصول از یکسو و بالا بودن سود فروش حاصله از سوی دیگر منجر شده تا افراد و شرکت های زیادی در زمینه صادرات فعالیت نمایند.

به عنوان صادر کننده و فعال در این زمینه باید همواره بازاریابی مناسبی از بازار هدف داشته باشید. به عنوان مثال بدانید که زیر ساخت های ارتباطی کشور عراق مانند اینترنت تا چه اندازه پیشرفته است و امکان خدمات رسانی به دارندگان دستگاه را دارد.

بدون بررسی میدانی دقیق به هیچ عنوان نخواهید توانست دستگاه هایی کاربردی را در اختیار خریداران خارجی قرار دهید. از این رو با هدف افزایش فروش ارتباط با کارشناسان و مشاوران فروش یا صادراتی انواع دستگاه پوز در کشور بهترین راهکار خواهد بود.

سفارش دستگاه پوز درجه یک ارزان

سفارش دستگاه پوز درجه یک ارزانبرای سفارش و خرید دستگاه پوز درجه یک،دستگاه پوز بیسیم نوع دستگاه و ویژگی کیفی آن اهمیت زیادی دارد. امروزه دستگاه های کارتخوان دارای وای فای و مجهز به سیستم GPRS یکی از بهترین انتخاب ها است.

این دو مدل برای استفاده در فروشگاه های بزرگ با تراکنش های بالا انتخاب مناسبی می باشند. اگر برای کسب و کار کوچک و شخصی به دنبال دستگاه پوز ارزان هستید، انواع کارتخوان های موبایلی بهترین گزینه خواهند بود.

مرکز خرید جدید ترین دستگاه پوز در تبریز

مرکز خرید جدید ترین دستگاه پوز در تبریزبرخی شرکت ها اقدام به عرضه دستگاه پوز رایگان و همچنین  تحت شرایط خاصی می کنند. به این صورت که مشتری یا خریدار برای خرید و تحویل دستگاه نیاز به پرداخت وجه نخواهد داشت اما در قبال دریافت رایگان، باید تعهداتی مانند تراکنش های بالا در طول روز را داشته باشد.

البته این شیوه اغلب در کلان شهرهایی مانند تهران، تبریز و مشهد اعمال می شود که میزان تراکنش ها در برخی فروشگاه های عرضه پوشاک و مواد غذایی بسیار بالا است. در نهایت باید اشاره کرد که قیمت دستگاه پوز هیچگاه نمی تواند نماینده و تضمین کننده کیفیت و کارآیی آن باشد.

از این رو توصیه می شود همواره از طریق بسترها و مراکز معتبر اقدام به سفارش و خرید جدیدترین دستگاه ها جهت اطمینان از کارآیی و اعتبار آنها نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.