بذر گوجه متین گلسار با غذا موجب درمان پیری زودرس در کودکان می شود

گیاهان جانبی، استفاده از جلبک دریایی مایع یا امولسیون ماهی یا یک کود آلی هر 2 هفته یکبار، از زمانی شروع می شود که بذر گوجه متین گلسار حدود 1 اینچ قطر دارند (بعضی از مردم می گویند اندازه توپ گلف).

اگر از یک فرمول گرانول ارگانیک مانند اسپوما تومات تون (4-7-10 یا 3-4-6) استفاده می کنید، مالچ را چند اینچ به عقب بکشید و 2 تا 3 قاشق غذاخوری کود را در اطراف خط قطره گیاه بخراشید.

آبیاری کنید و مالچ را جایگزین کنید کود دادن به گوجه فرنگی را هر 3 تا 4 هفته یکبار تا زمان یخبندان ادامه دهید.

توجه: از مصرف کودهای سریع رهش خودداری کنید و از کودهای با نیتروژن بالا خودداری کنید. همانطور که گفته شد، نیتروژن بیش از حد باعث ایجاد شاخ و برگ سرسبز اما تعداد کمی گل و میوه کم یا بدون میوه می شود.

هرس کردن، نیشگون گرفتن، چنگ زدن اگر در حال رشد گوجه فرنگی هستید، مکنده ها (ساقه ها و برگ های جدید و ریز بین شاخه ها و ساقه اصلی) را بگیرید. این به گردش هوا کمک می کند و اجازه می دهد نور خورشید بیشتری به وسط گیاه وارد شود.

بذر

به آرامی ساقه ها را با پارچه های کهنه، جوراب های نایلونی، ریسمان یا رشته های نرم به پایه ها ببندید.

همانطور که گیاه رشد می کند، برگ های پایینی را از 12 اینچ پایین ساقه کوتاه کنید این پست را برای نکات بیشتر درباره گوجه فرنگی بررسی کنید .

گوجه فرنگیها. عکس ازگوردونماز گتی ایماژ عکس ازگوردونماز گتی ایماژ واریته های توصیه شده دو نوع گوجه فرنگی گوجه فرنگی های معین که بیشتر به عنوان گونه های بوته ای شناخته می شوند، 2 تا 3 فوت بلند می شوند.

این گونه ها تمایل دارند تعداد زیادی گوجه فرنگی رسیده را در یک زمان ارائه دهند. آنها پس از میوه دهی رشد چندانی روی برگ نمی گذارند و برای مدت (نسبتاً کوتاهی) به میوه دهی تمایل دارند.

آنها به طور کلی زودتر از واریته های تاک تولید می کنند و نه در اواخر فصل رشد. گوجه‌فرنگی‌های معین نیازی به چیدن یا قفس ندارند.

این گیاهان برای ظروف و فضاهای کوچک ایده آل هستند. بیشتر گوجه‌فرنگی‌های ربی قطعی هستند که برای تهیه سس و کنسرو کردن خوب عمل می‌کند.

از آنجایی که گوجه فرنگی ها همزمان تولید می کنند، انتخاب خوبی برای کنسرو کردن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.