جامدادی رومیزی فانتزی باعث جنگ میان دو خواهر شد

جامدادی رومیزی فانتزی در این دوران پرخطر، یک سازمان خبری جهانی حقیقت جو مانند گاردین ضروری است.

ما هیچ سهامدار یا مالک میلیاردر نداریم، به این معنی که روزنامه نگاری ما عاری از نفوذ تجاری و سیاسی است – این ما را متفاوت می کند.

وقتی هرگز مهمتر از این نبوده است، استقلال ما به ما این امکان را می دهد که بدون ترس در مورد افراد صاحب قدرت تحقیق، چالش و افشاگری کنیم.

از Guardian با حداقل 1 دلار حمایت کنید – فقط یک دقیقه طول می کشد. اگر می توانید، لطفاً هر ماه با مبلغی منظم از ما حمایت کنید.

چه دانشجوی کالج باشید و چه والدینی که برای خرید یک کودک کوچولو خرید می کنند، این قلم و مدادهای با رتبه برتر ارزش بررسی کردن را دارند.

جامدادی

بین مدارسی که به یادگیری حضوری برمی‌گردند و دفاتر شروع به بازگشایی می‌کنند، بسیاری از افراد در برخی از ظرفیت‌ها برای بازگشت به حالت عادی آماده می‌شوند.

و اگرچه فهرست‌های خرید بازگشت به مدرسه ممکن است امسال کمی متفاوت به نظر برسند – با توصیه‌هایی برای مواردی مانند ماسک‌های KN95 و تست‌های کووید در خانه – بچه‌ها همچنان به وسایل ضروری مانند کوله‌پشتی و جعبه‌های ناهار نیاز دارند.

یکی دیگر از موارد مهم در لیست بازگشت به مدرسه یک جعبه مداد است – اگرچه گاهی اوقات می تواند یک فکر بعدی به نظر برسد، یک جعبه مداد می تواند به کودک شما کمک کند ظروف نوشتن کوچکتر و وسایل ثابت خود را در یک مکان امن نگه دارد.

دانشجویان کالج – به ویژه دانشجویان هنر و کسانی که ترجیح می دهند با دست یادداشت برداری کنند – می توانند به جای انداختن بی رویه خودکار و مداد خود در کیف خود، از استفاده از قلمدان بهره مند شوند. در زیر، تعدادی قلم و مداد با رتبه برتر را برای دانش‌آموزان و متخصصان در تمام سنین گردآوری کرده‌ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.