جک دو ستون امروز جان چوپان را در پرتگاه نجات داد

حتی اگر این نوع جک دو ستون امروز بتواند وزن زیادی را تحمل کند، برخی از مشکلات مهم در ساختار وجود دارد. از آنجایی که این ابزار بسیار بزرگ است، نمی توان آن را در یک ماشین روزمره ذخیره کرد زیرا ارتفاع آن تا 4 فوت می رسد. یکی دیگر از مشکلات این محصول وزن آن است.

از آنجایی که ابزار بزرگی است 14 کیلوگرم وزن دارد که به این معنی است که همه نمی توانند به راحتی از آن استفاده کنند. همچنین ابزاری گران قیمت است و مواد بسیار زیادی دارد، آنقدر که می‌توانست پایدار نیست.

جک ماشین شنی

نام این نوع جک خودرو هدف آن را توضیح می دهد; این یک جک خارج از جاده است که به راحتی روی ماسه کار می کند.

اطلاعات زیادی در مورد این ابزار خاص وجود ندارد، اما اطلاعات جمع‌آوری‌شده نشان می‌دهد که دارای لاستیک‌های پهن و ضد شناور برای حرکت آسان روی ماسه و قابلیت بلند کردن وزن است. این می تواند سازه ای را تا وزن 1.5 تن بلند کند و برای بلند کردن آسان دارای یک حرکت 14 اینچی است.

جک

محورهای آن از فولاد با قطر 1 ¼ اینچ و توپی های ساخته شده از 6061 با بوش های روغنی فشرده برای تحمل وزن ساخته شده است.

با توجه به اندازه ابزار، در مقایسه با جک های بالابر می تواند نسبتا سبک باشد.

این ابزار خوبی برای عملیات روی شن و ماسه است، اما مشکلات و معایبی نیز دارد:

مانند جک های بالابر ساختار بزرگی دارد که نمی توان آن را به راحتی در ماشین نگهداری کرد، فقط روی سطوح شنی مناسب است و قیمتی بین 100 تا 200 پوند دارد.

مشکل اصلی این نوع سازه این است که نمی توان آن را روی سطوح مختلف کار کرد زیرا ممکن است چرخ شروع به غلتیدن کند زیرا این نوع جک ترمز ندارد و همچنین برای غیر مناسب نیست. حتی سطوح سخت تر مانند گل یا مزارع که چرخ ها نمی توانند به اندازه شن و ماسه فرو بروند. در نهایت، با داشتن چنین ساختار بزرگی، محصول به اندازه‌ای که می‌تواند پایدار باشد، پایدار نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.