خرید اینترنتی و آنلاین دستگاه کارتخوان به صورت عمده

برای خرید اینترنتی و آنلاین دستگاه کارتخوان به صورت عمده باید به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کرد. انواع دستگاه های کارتخوان در تمام کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد. مزیت های فوق العاده این محصول باعث شده استفاده از آن افزایش یابد. فروش دستگاه کارتخوان در برندهای مختلفی در بازار انجام می شود.

خرید اینترنتی و آنلاین دستگاه کارتخوان به صورت عمده

جایگاه انواع دستگاه کارتخوان ایرانی در بازار اروپا

جایگاه انواع دستگاه کارتخوان ایرانی در بازار اروپاجایگاه انواع دستگاه کارتخوان ایرانی نیز مانند دستگاه فتوکپی حرفه ای در بازار اروپا بسیار پر رونق است این محصول ایرانی به خاطر کیفیت فوق العاده ای که دارد توانسته در تمام کشورهای اروپایی مشتریان زیادی را به خود جذب کند. برای خرید دستگاه کارت خوان می توان به فروشگاه هایی که لوازم برقی عرضه می کنند و در سطح تمام شهرها وجود دارند مراجعه کرد.

کیفیت منحصر به فرد برندهای دستگاه کارتخوان ایرانی باعث شده این محصول در تمام بازارهای خارجی از کشورهای آسیایی گرفته تا کشور های اروپایی مشتریان زیادی داشته باشد.

بازار خرید و فروش دستگاه کارتخوان در سراسر کشور

بازار خرید و فروش دستگاه کارتخوان در سراسر کشوربازار خرید و فروش دستگاه کارتخوان در سراسر کشور بسیار داغ است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از این دستگاه گسترش یافته است و شما در هر سوپر مارکت و فروشگاهی می توانید این محصول را مشاهده کنید.

کیفیت بالای دستگاه کارتخوان به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای دستگاه کارتخوان به چه عواملی بستگی دارد؟کیفیت بالای دستگاه کارتخوان به موارد زیر بستگی دارد:

 • آنتن دهی: بهترین و با کیفیت ترین دستگاه کارتخوان باید آنتن دهی خوبی داشته باشد.
 • یک دستگاه pos  با کیفیت باید با سرعت و در زمان کمی کلیه عملیات بانکی را انجام دهد.
 • مقاوم در برابر ضربه: دستگاه کارتخوان باید مستحکم باید و با هر ضربه ایی دچار شکستگی نشود.
 • باتری آن مصرف پایینی داشته باشد.
 • انواع مختلف تراکنش ها را انجام دهد مانند پرداخت قبوض، خرید شارژ، انتقال پول از مبلغی به مبلغ دیگر
 • امنیت آن در بالاترین سطح باشد.
 • مطابق با پیشرفت تکنولوژی بتوان استفاده های فراوانی از آن کرد به عنوان مثال به جای استفاده از رسید برای فرد پیامک بیاید.
 • از بهترین تجهیزات ساخته شده باشد.

 

خریدار دستگاه کارتخوان انجنیکو اصل

خریدار دستگاه کارتخوان انجنیکو اصلخریدار دستگاه کارتخوان انجیکو اصل می تواند به مراکز پخش این محصول مراجعه کند. دستگاه انجیکو در انواع مختلفی در بازار یافت می شود و شما می توانید هر مدلی که نیاز دارید را تهیه کنید یکی از بزرگترین اختراعات بشر دستگاه pos بوده این دستگاه توانسته بسیار از مشکلات خرید و فروش را حل کند. این دستگاه اولین بار در سال ۸۲ مورد استفاده قرار گرفت کاربردهای مختلف این دستگاه سبب شده برخی از افراد اقدام به کلاه برداری کنند و دستگاه های تقلبی را روانه بازارها کنند. دستگاه های تقلبی کاملا شبیه به دستگاه های نسخه اصلی هستند و کلاه برداران می توانند با این دستگاه ها حساب شما را هک کنند. به خاطر همین در اینجا لازم است به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید یک دستگاه اصل را خرید کنید:

 

 • در یک دستگاه اصل شما وقتی کارت را وارد دستگاه می کنید به اندازه یک تا دو انگشت کارت بیرون می ماند. اما اگر کارت بیشتر در دستگاه فرو رود قطعا دستگاه تقلبی است و باید از گفتن رمز و اطلاعات شخصی جلوگیری کرد.
 • اگر زبانه کنار دستگاه پوز بیش از یک انگشت گشاد تر باشد دستگاه تقلبی است اما دستگاه کارتخوان اصل باید کمتر از یک بند انگشت باشد.
 • صحفه کلید دستگاه پوز اصل دکمه های آن نرم است و شما به راحتی می توانید رمز و مبلغ خود را به آن وارد کنید اما دستگاه تقلبی این چنین نیست.
 • دستگاه کارتخوان تقلبی چراغ چشمک زن LED را ندارد.

 

؛

برای تهیه دستگاه فتوکپی خانگی می توانید از سایتهای معتبر تهیه نمایید.

شرکت واردات و صادرات دستگاه کارتخوان در تهران

شرکت واردات و صادرات دستگاه کارتخوان در تهرانشرکت واردات و صادرات دستگاه کارتخوان در تهران انواع نمونه های این محصول را با برندهای داخلی و خارجی روانه تمام بازارها می کند. از انواع مختلف دستگاه های کارتخوان می توان به دستگاه کارتخوان شخصی، دستگاه کارتخوان فراسو و دستگاه کارتخوان انجنیکو اشاره کرد. این دستگاه ها مزیت های فراوانی دارند و می توانند از بسیاری از کلاه برداری ها و مشکلات جلوگیری کنند.

دستگاه کارتخوان یا پوز امروزه در کشور کاربردهای مختلفی دارد و تمام فروشندگان و کسب و کارها از آن استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.