خرید و فروش بهترین نوع دستگاه کارتخوان در تهران

امروزه کمتر کسی را خواهید شناخت که از دستگاه پوز در کسب و کار خود استفاده نکند، عدم استفاده از این دستگاه سبب خواهد شد که بخش عظیمی از کسب و کارها فلج شده و عملا مشتریان خود را از دست بدهند، در تمام مغازه ها و مراکزفروش یک یا چند دستگاه کارخوان وجود دارد، که شما بدون آنکه دغدغه گم شدن و خورد کردن پول خود را داشته باشید می توانید با خیال راحت تراکنش خود را انجام دهید، جهت خرید و فروش دستگاه کارتخوان در تهران در بهترین نوع خود و با صرف هزینه کم بهتر است به نمایندگی های عرضه و پخش این محصولات مراجعه نمایید.

خرید و فروش بهترین نوع دستگاه کارتخوان در تهران

قیمت دستگاه کارتخوان در بازار بین المللی

قیمت دستگاه کارتخوان در بازار بین المللیجهت اطلاع از قیمت دستگاه کارتخوان و  انواع دستگاه فتوکپی سیاه و سفید شرایط ویژه تحویل و استفاده از آن در معاملات بین المللی می توانید از طریق سایت های آنلاین ، مراکز فروش و یا نمایندگی های مجاز عرضه و پخش این کالا در شهرهای مختلف کشور اقدام نمایید.

استفاده از کارخوان از خیلی لحاظ هم به نفع فروشده و هم خریدار است، هزینه هایی که هر ساله جهت جمع آوری پول های کاغذی کهنه و مستهلک از بازار و تبدیل آنها به پول های نو توسط بانک مرکزی انجام می شود سرسام آور است.

به همین دلیل یکی از خدماتی که توسط بانک ها عمدتا به صورت رایگان در اختیار قرار متقاضی قرار داده می شود، دستگاه کارتخوان و یا پایانه الکترونیک جابه جایی پول می باشد.

خرید دستگاه کارتخوان پکس به صورت غیر حضوری

خرید دستگاه کارتخوان پکس به صورت غیر حضوریاز طریق سایت های پشتیبانی آنلاین و مراکز فروشگاهی معتبر در خصوص ارائه خدمات کارتخوان به صورت غیر حضوری می توانید انواع دستگاه کارتخوان پکس را با شرایط ویژه خریداری نمایید.

دستگاه کارتخوان پکس  نوعی کارتخوان سیار است که به وسیله اینترنت همراه به درگاه بانک مربوطه متصل شده و تراکنش های مالی در کوتاه ترین زمان ممکن بدون قطعی انجام می دهد.

جهت اتصال به دستگاه کارتخوان پکس فقط نیاز به یک سیم کارت و شبکه تلفن همراه قابل اتصال به درگاه بانکی دارید تا بتوانید تراکنش های خود را در هر ساعت از شبانه روز انجام دهید.

جهت اتصال سریعتر و راحت تر به درگاه های بانکی در هنگام استفاده از دستگاه کارتخوان سیار پکس بهتر از از سیم کارت های ۴G استفاده نمایید.

مرکز فروش دستگاه کارتخوان در استانها

مرکز فروش دستگاه کارتخوان در استانهااز طریق مرکز فروش دستگاه کارتخوان نیز مانند دستگاه فتوکپی اچ پی در استان های مختلف کشور می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین شرایط و امکانات دستگاه مورد نظر خود را با ضمانت نامه معتبر خریداری نمایید.

دستگاه کارتخوان پاسارگاد یکی از دستگاه های مورد استفاده جهت خدمات ویژه کارت و انتقال حساب های بانکی بانک پاسارگاد است، به کار گیری کارشناسان حرفه ای و باتجربه و پشتیبانی ۲۴ ساعته از مشتریان از خدمات دیگر پایانه های الکترونیکی بانک پاسارگاد و سایر بانک ها است.

دستگاه کارتخوان در دو نوع سیار و غیر سیار قابل استفاده می باشد، که هم به وسیله اینترنت گوشی و هم مودم می توانید فرایند انتقال وجه را در حساب خود انجام دهید.

شرایط دریافت دستگاه کارتخوان رایگان بسیار راحت است، پس از افتتاح حساب در بانک مربوطه فقط کافی است که کارت و ملی و جواز کسب و کار داشته و سنتان بالای ۱۸ سال باشد.

خریدار دستگاه کارتخوان به قیمت تولید

خریدار دستگاه کارتخوان به قیمت تولیدکسانی که خریدار دستگاه کارتخوان با امکانات ویژه و مشخصات فنی مورد نظر خود هستند می توانند از طریق مراکز فروشگاهی معتبر به قیمت تولید اقدام به خرید نمایند.

چه کسانی خریدار دستگاه کارتخوان هستند؟ اغلب کسب و کارها و افرادی که تراکنش های مالی زیادی در طی روز انجام می دهند، از عمده خریداران دستگاه کارتخوان محسوب می شوند.

قیمت دستگاه کارتخوان با توجه به عواملی نظیر ویژگی های فنی و کیفی دستگاه، امتیازات و شرایط تحویل و استفاده از آن متفاوت خواهد بود.

نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان پاسارگاد

نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان پاسارگادجهت تهیه دستگاه کارتخوان پاسارگاد می توانید از طریق مراجعه به نمایندگی های فروش دستگاه کارتخوان در سرار کشور اقدام بفرمایید.

جهت اخذ نمایندگی دستگاه کارتخوان می توانید مستقیم از طریق بانک ها، نمایندگی های اخذ دستگاه کارتخوان، سایت های پشتیبانی و بازاریابان اقدام نمایید.

جهت اخذ دریافت نمایندگی کارتخوان کافی است فرم درخواست را پر کرده و پس از پذیرش از سوی نمایندگی با رعایت قوانین و مقررات مندرج در پرونده اقدام به فروش نمایید.

اکثر نمایندگی ها و مراکز فروش، دستگاه کارتخوان را طی حداکثر ۷ روز کاری با گارانتی ۶ ماهه سخت سخت افزاری تحویل می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.