خرید کارتخوان سیار شخصی

خرید کارتخوان سیار شخصی را میتوان از راه های دریافت کرد اما بهترین راه برای خرید کارتخوان سیار شخصی کدام است؟ در ابتدا کمی با کارتخوان سیار آشنا می شویم . با صنعتی شدن زندگی مردم در سراسر جهان پول هم به دلایل فراوانی به صورت عدد در آمده است و در حساب های مردم جا به جا می شود. اما برای جا به جا شدن پول از شخصی به شخصی دیگر نیاز به سخت افزار است که کارت های بانکی همان پول هستند و دستگاه های کارتخوان (پز) وظیفه دریافت پول را دارند.

اخذ دستگاه پز آپ

امروزه دیگر نیازی به تعریف دستگاه پز نیست و نظیر آن انواع دستگاه فتوکپی چند کاره و همه مردم از ضرورت این دستگاه مطلع هستند. اما رشد تکنولوژی و نیاز مردم باعث شده که دستگاه های ثابت کارتخوان دیگر متقاضی ندارد و اکثر مردم به دلایل مختلف نیاز به دستگاه کارتخوان سیار یا همان کارتخوان بی سیم هستند . اما برای دریافت دریافت دستگاه کارتخوان سیار بعد از مراجعه به بانک ها متوجه میشویم که دیگر خدمات دستگاه سیار ندارند . پس خرید دستگاه پز سیار شخصی چگونه انجام میشود.

کارتخوان بانک ملی
کارتخوان بانک ملی

 

برای خرید کارتخوان سیار شخصی باید به مراکز معتبر مراجعه کرد . چرا که انواع مختلف دستگاه ها در بازار موجود بوده و دیده شده که در سایت های رایگان آگهی افرادی اعلام به فروش کارتخوان سیار شخصی میکنند . و اعلام کرده اند که مدارک شما رو به صورت رایگان دریافت و برای شما دستگاه را آماده می کنند و حتی با ارسال رایگان در تهران و بعد از رویت دستگاه از شما پول میگیرند . و یا حتی مراکز انلاین و سایت های فروشگاهی هستند که اعلام به فروش این دستگاه ها میکنند .

دستگاه پز

اما معایب و مزایای این مراکز فروش دستگاه کارتخوان سیار همراه چیست ؟ اگر بخواهیم بی طرف بگوییم پرداخت در محل مزیت خیلی خوبی است که ما به هیچ عنوان این مزیت رو رد نمی کنیم اما اگر به علت های مختلف دستگاه خراب شد یا بعد از چند ساعت از کار افتاد چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

خرید از فروشگاه های انلاین هم با توجه به سابقه و رزومه این سایت ها میتوان گفت امن هست و وقتی شما پولی را پرداخت میکنید حتما برای شما دستگاه را میفرستند و می توانید از همان سایت دستگاه فتوکپی ایستاده  را خریداری نمایید.

و خدمات پس از فروش هم دارند . اما خود همین سایت ها تخصصی روی فروش دستگاه کارتخوان سیار همراه ندارند و فقط برای سود خودشان این خدمات را به سایتشان اضافه کرده اند و به وضوح میتوان دید که این دستگاه ها را از شرکت های دیگری میگیرند و این سایت ها فقط یک واسطه هستند . هدف انها فقط تجاری است و اینکه چه مقدار زمان میبرد تا دستگاه اماده شود یا با چه روشی برای شما ارسال شود یا چه دستگاهی برای شما مناسب تر است و … . برای این سایت ها مهم نیست بلکه ساختار این سایت های انلاین است که سبب شده به این روش عمل کنند . و خریدار نمیتواند ساختار یک مجموعه را عوض کند و به دلخواه خود در آورد.

دستگاه کارتخوان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.