خوردن میوه خشک در روسیه توسط یک سگ موجب شد که هرگر نخوابد

توت سفید چیست؟ این درمان طبیعی میوه خشک در روسیه ممکن است دیابت و فشار خون بالا را بهبود بخشد ریشه، برگ، پوست و میوه درخت توت سفید (Morus alba) در طب جایگزین برای اهداف ملین و ضد عفونی کننده و همچنین برای کاهش کلسترول و کنترل بهتر دیابت استفاده می شود.

در طب سنتی چینی به طور خاص گفته می‌شود که توت سفید روی مریدین‌های قلب، کبد، کلیه‌ها، ریه‌ها و طحال تأثیر می‌گذارد و به درمان همه چیز از کم‌خونی و یبوست گرفته تا پیشگیری از سرماخوردگی، آنفولانزا، حفره‌ها و زودرس کمک می‌کند. موی خاکستری.

این گونه درختی بومی چین است اما به طور گسترده در بسیاری از نقاط جهان از جمله ایالات متحده، مکزیک، استرالیا، ترکیه، ایران و آرژانتین کشت می شود. توت سفید به شکل مکمل خوراکی، چای و پودر موجود است.

همچنین به عنوان شناخته شده است

 1. توت چینی
 2. توت مصری
 3. چای مون
 4. توت روسی

سانگ زه (طب سنتی چینی) توت سفید برای چه مواردی استفاده می شود؟

توت سفید که مدت‌ها در طب گیاهی استفاده می‌شود، اغلب به عنوان یک درمان طبیعی برای طیف گسترده‌ای از اختلالات رایج و غیر معمول، از جمله:

 1. اضطراب
 2. آرتروز
 3. آترواسکلروز
 4. سرماخوردگی
 5. یبوست
 6. سرفه کردن
 7. پوسیدگی دندان (حفره)
 8. دیابت
 9. آنفولانزا
 10. فشار خون بالا
 11. کلسترول بالا
 12. درد عضلات و مفاصل
 13. گلو درد
 14. وزوز گوش

توت سفید حاوی انواع مختلفی از ترکیبات است که تصور می شود بر سلامتی تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، میوه درخت سرشار از آنتوسیانین است، یک ترکیب گیاهی که اثرات آنتی اکسیدانی دارد.

پوست و ریشه آن حاوی یک ترکیب ضد باکتری قوی به نام kuwanon G است که منحصر به درخت توت سفید است.

اینکه آیا این ترکیبات و سایر ترکیبات دارای ارزش دارویی هستند یا نه موضوع بحث است. در حقیقت، شواهد زیادی برای حمایت از استفاده از توت سفید در درمان هر بیماری وجود ندارد.

با توجه به آنچه گفته شد، شواهد فزاینده ای وجود دارد که عصاره توت سفید می تواند به درمان برخی اختلالات متابولیک و دندانی کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.