رویت اولین اسباب بازی گل خانم در تابوت یکی از همسران فرعون!

منشا اسباب بازی ها ماقبل تاریخ است . یافتن عروسک‌هایی مانند اسباب بازی گل خانم که کودکان ، حیوانات و سربازان را نشان می‌دهند و همچنین ابزارهایی که بزرگسالان در محوطه‌های باستان‌شناسی و حفاری‌ها استفاده می‌کردند، آسان بود. این اسباب بازی ها عمدتاً برای کودکان ساخته می شدند.

اسباب‌بازی‌ها و به طور کلی بازی، مهم هستند زیرا از رشد و یادگیری در مورد دنیای اطرافشان حمایت می‌کنند.

جوانان از اسباب‌بازی‌ها و بازی برای کشف هویت خود، کمک به رشد قوی و سالم بدن، یادگیری در مورد علت و معلول، کشف روابط و تمرین مهارت‌هایی که در بزرگسالی به آن‌ها نیاز دارند، استفاده می‌کنند.

آنها از اسباب بازی ها و بازی برای ایجاد و تقویت پیوندهای اجتماعی استفاده می کنند، یاد می گیرند و آموزش می دهند، درس های دوران جوانی خود را به یاد می آورند و تقویت می کنند، هویت خود را کشف می کنند، ذهن و بدن خود را تمرین می دهند ، روابط را کشف می کنند، مهارت ها را تمرین می کنند و فضای زندگی خود را تزئین می کنند.

بسته به دوران و موقعیت های اجتماعی، ویژگی های مختلفی از اسباب بازی ها لازم بود. اخیراً بر موارد زیر تأکید شده است:

دیدگاه هنرهای زیبا تأثیر زیبایی شناختی (رنگ ها، شکل، جذابیت مواد)

از نظر بهداشتی مراقبت از اثر شیمیایی رنگ ها در هنگام تماس با پوست و مخاط دهان ، سختی، خواص مواد مورد استفاده، امکان تمیز کردن

دیدگاه ایمنی مربوط به مورد قبلی، عمدتاً باید با کوچکترین کودکان مراقبت شود، به گونه ای که محدوده سنی استفاده کنندگان از اسباب بازی ها باید بررسی شود.

دیدگاه آموزشی هدف از دیدگاه آموزشی

از دیدگاه اقتصادی تولید رقابتی است

مهم‌تر از همه، تقاضای اصلی اسباب‌بازی‌ها باقی می‌ماند، که البته فایده آن برای بازی کردن، سرگرمی و تفریح ​​است. مزایای اضافی به دلیل تخیل، گذر زمان و غیره باید اضافه شود.اسباب بازی ها هزاران سال است که وجود داشته اند.

گفته می شود که اکثر کودکان با هر چیزی که پیدا کنند، مانند مخروط کاج یا سنگریزه بازی می کنند. در حفاری‌های باستان‌شناسی اغلب عروسک‌هایی پیدا می‌شد، یعنی پیکرهایی به شکل انسان، حیوانات یا سرباز ، ابزارهای کوچک و غیره.

همچنین تصاویر بازی همه اینها در برخی از کهن ترین آثار ادبی نوشته شده است. اسباب‌بازی‌های حفاری شده از تمدن دره سند (3000-1500 قبل از میلاد) گاری‌های کوچک ، سوت‌هایی به شکل پرندگان و میمون‌های اسباب‌بازی هستند که می‌توان آن‌ها را با استفاده از یک ریسمان کشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.