سرامیک ضد اسید گلدیس استفاده شده در کف آزمایشگاه موجب مرگ یک بیمار شد

در واقع، امروزه بسیاری از مواد تکمیل کننده کاملاً رقابتی دیگر وجود دارد. با این حال، سرامیک ضد اسید گلدیس هنوز هم بی بدیل هستند. و موضوع فقط در محاسن بیرونی آن نیست.

وضعیت محیط زیست و واقعیت های موجود در دنیای مدرن، بسیاری از مردم را به نیاز به انتخاب مواد “سالم” متقاعد می کند. در این زمینه کاشی و سرامیک رقبای بسیار کمی دارد.

به خودی خود، ترکیب عناصر طبیعی – خاک رس، آب و آتش – در حال حاضر اعتماد به نفس را القا می کند. علاوه بر این، از نظر مصرف کنندگان، کاشی و سرامیک دارای فهرست بلندبالایی از مزایای ارزشمند است.

برای محیط زیست بی خطر است، زیرا پردازش در دمای بالا خطر انتشار مواد مضر را کاهش می دهد. او از گرد و غبار، باکتری ها نمی ترسد، زیرا شستن سرامیک ها دشوار نیست.

تنوع واقعاً بی پایان است: بازار سرامیک مدرن به شما امکان می دهد سرامیک هایی را حتی برای بسیار تخصصی ترین نیازها پیدا کنید. بسیار مهم است که کاشی در برابر میدان های الکترواستاتیکی “ایمن” باشد، زیرا رسانایی الکتریکی بسیار پایین آن است.

مزایای آتش نشانی سرامیک ها نیز آشکار است. و در نهایت، یک مزیت مهم دیگر: تعداد کمی از محصولات صنعتی می توانند مانند سرامیک ها به خود ببالند که کاملاً با استانداردها و استانداردهای زیست محیطی بین المللی مطابقت دارند.

سرامیک

در خانه‌ها، از سرامیک های کف مقاوم در برابر سایش، صاف یا با تسکین استفاده می‌شود (هر کفشی در چنین طبقه‌ای با سقوط تصادفی تهدید نمی‌شود).

سرامیک های کف از نظر بیرونی می توانند از سنگ مرمر، گرانیت و غیره تقلید کنند. برای پوشش کف در آشپزخانه ها، راهروها، حمام ها و همچنین برای پوشش دیوار در حمام و آشپزخانه توصیه می شود.

هیچ ماده شناخته شده دیگری نتوانسته است به طور کامل جایگزین کاشی های سرامیکی کف شود که علاوه بر استحکام، زیبایی و سهولت نگهداری از مزیت ایجاد یک محیط زیست محیطی و انسان دوستانه برخوردار است.

یک راه حل جدید مد روز ترکیب کاشی های سرامیکی با مواد مختلف (شیشه، فلز، چوب) است. ترکیبی از چندین فرمت نیز استفاده می شود که به لطف آن می توان یک جلوه تزئینی جالب به دست آورد.

کف و دیوارهای حمام با مواد شیمیایی در تماس است که باعث ایجاد لکه می شود. اینها محصولات بهداشت شخصی، لوازم آرایشی، شوینده ها و محصولات پاک کننده هستند.

بنابراین در حمام باید از سرامیک هایی با مقاومت بیشتر در برابر مواد شیمیایی استفاده کرد. این نیاز به سرامیک با ویژگی های شیمیایی بهبود یافته، تخلخل کم، مقاومت اسیدی خوب و مقاومت در برابر بازها دارد.

هنگامی که صحبت از پوشش استخرها می شود، این ویژگی ها اهمیت بیشتری پیدا می کند، جایی که آب در معرض حملات شیمیایی منظم و مخرب به سرامیک ها قرار می گیرد.

نماد AA روی بسته بندی در مورد چنین ویژگی هایی در حداکثر بیان آنها به شما می گوید. سرامیک هایی با علامت A و بیشتر به ترتیب نزولی – B، C و D. مقاومت شیمیایی کمتری خواهند داشت، اما در حمام میزان مقاومت در برابر سایش سرامیک، به خصوص در مواجهه با دیوارها چندان مهم نیست. برای کف سازی توصیه می شود از سرامیک هایی با کلاس ساییدگی 1 و 2 استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.