شرکت واردات و صادرات انواع دستگاه پوز

شرکت واردات و صادرات، انواع دستگاه پوز را با برند، کیفیت، عملکرد و قیمت های متفاوتی وارد تمام بازارها می کند. انواع این دستگاه ها بر اساس سرعت و عملکرد آن ها با هم فرق می کنند و هر چه سرعت دستگاه پوز بیشتر باشد قیمت آن هم بالاتر است.

شرکت واردات و صادرات انواع دستگاه پوز

تولیدکننده دستگاه پوز در اصفهان

تولیدکننده دستگاه پوز در اصفهانتولید کننده دستگاه پوز در اصفهان با کمک مهندسان و نخبگان کشور سعی کرده دستگاهی را تولید کند که مطابق با پیشرفت فناوری و تکنولوژی باشد تا مشتریان با بهترین شکل بتوانند از این دستگاه استفاده کنند.

استفاده از کارت خوان با توجه مراحل زیر انجام می شود:

 1. کارت را در شیار مخصوص بکشید.
 2. طبق منوی گزینه مورد نظر را بزنید به عنوان نمونه اگر می خواهید مبلغ خرید را پرداخت کنید باید گزینه خرید را بزنید.
 3. مبلغ را وارد کنید.
 4. رمز عبور را بزنید.
 5. در آخر کلید تایید را بزنید.

تخفیف ۲۰ درصدی خرید دستگاه پوز

تخفیف 20 درصدی خرید دستگاه پوزتخفیف ۲۰ در صدی خرید دستگاه پوز توسط فروشندگان مختلفی با هدف جذب مشتری و فروش بیشتر انجام می شود. از مزایای این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از این دستگاه ها باعث صرفه جویی در زمان می شود و از سفرهای غیر ضروری برای پرداخت مبلغ کالای خریداری شده جلوگیری می کند.
 • ایجاد امنیت بالا
 • استفاده از این دستگاه هیچ هزینه ایی برای دارنده کارت ندارد.
 • استفاده از اسکناس که یکی از عوامل انتقال بیماری ها است را کاهش می دهد.

فروشنده دستگاه پوز عمده

فروشنده دستگاه پوز عمدهفروشنده دستگاه پوز عمده همیشه در هنگام فروش، کالا را با قیمت درب کارخانه به مشتری عرضه می کند و در هنگام خرید به سراغ تولید کننده و مراجع رسمی آن ها می رود. فروشندگان نمونه های مختلف دستگاه پوز مانند دستگاه پوز بانک ملت را عرضه می کنند.

برای امنیت بیشتر در هنگام استفاده از دستگاه پوز باید نکات زیر را رعایت کرد:

 • کارت بانکی خود را در اختیار افراد ناشناس نگذارید.
 • هنگامی که رمز خود را وارد میکنید مواظب باشید رمزتان توسط دوربین های فروشگاه ها یا افراد دیده نشود.
 • رمز کارت خود را هیچ گاه یادداشت نکنید و در کیف خود بگذارید و همیشه رمزتان را حفظ کنید.
 • در انتخاب رمز از اعداد رند مانند تاریخ تولید و…. استفاده نکنید.
 • در هنگام خرید کارت خود را به فروشنده ندهید چون ممکن است رمز شما را یاد بگیرد و اطلاعات پیشخوان شما را یادداشت کند.
 • به صورت دوره ای و هر چند وقت یکبار رمز خود را تغییر دهید.

سفارش حضوری دستگاه پوز بانکی

سفارش حضوری دستگاه پوز بانکیبرای سفارش حضوری دستگاه پوز بانکی و انواع دستگاه فتوکپی چند کاره باید به فروشندگان آن مراجعه کرد. استفاده از این دستگاه در چند دهه گذشته افزایش چشمگیری داشته است. این دستگاه در فروشگاه های بزرگ و کوچک، سوپر مارکت ها، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. وجود این دستگاه در مراکز فروش مختلف کار انتقال پول را برای فروشندگان و خریداران راحت کرده است به طوری که دیگر نیازی نیست خریداران با پرداخت نقدی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

کاربرد این دستگاه به ایجاد امنیت در پرداخت ها کمک می کند. بنابرین توصیه می شود تمام افرادی که دارای کسب و کاری هستند برای دریافت و پرداخت های خود از این دستگاه استفاده کنند.

امروزه برندهای جدیدی از این کالا در بازار وجود دارد و افراد می توانند بر اساس بودجه خود این محصول را خریداری کنند. کاربرد این دستگاه ها سبب شده تا استفاده از چک کاهش یابد و بیشتر افراد خرید خود را به صورت نقدی انجام دهند.

قیمت دستگاه پوز مقرون به صرفه

قیمت دستگاه پوز مقرون به صرفهقیمت دستگاه پوز مانند دستگاه فتوکپی ایستاده مقرون به صرفه است، چون کیفیت و عملکرد آن فوق العاده می باشد.  دستگاه پوز سیار توسط پیک موتوری ها، فروشگاه های زنجیره ای، دست فروشان، پارکینگ ها، انباردار ها، پاکبان ها، اتوبوس ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما توان خرید دستگاه کارت خوان نو را ندارید می توانید دستگاه پوز دست دوم خریداری کنید و با استفاده از آن امنیت پرداخت های کسب و کار خود را بیشتر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.