شوینده ریپولکس راز جوانی پوست های چروک خورده است!

پاکسازی صورت در گذشته کسل کننده ترین بخش یک رژیم مراقبت از پوست بود اما امروزه با استفاده از شوینده لیپورکس صورت خود را در کوتاه ترین زمان شفاف کنید.

بهتر است به سراغ مرطوب کننده های گران قیمتی بروید که در شیشه های کریستال مصنوعی وجهی عرضه می شوند.

آیا به راه حل های مراقبت از پوست هدفمند نیاز دارید؟ برای نتیجه به سرم ها و ماسک های قوی نگاه کنید.

اما با توجه به اینکه مشتریان زیبایی بیش از هر زمان دیگری تحصیل کرده اند، توجه به پاک کننده صورت متواضع معطوف شده است.

زیبایی های کره ای و ژاپنی روتین های پاکسازی دو و حتی سه گانه را معرفی کرده اند.

فرمول های شستشوی صورت به اشکال مختلف Willy Wonka عرضه می شوند: فوم و مومیایی کننده و ژل، موس، شیر و خاک رس. مواد غلیظ و عجیب و غریب را اضافه کنید، و بسیاری از پاک کننده های امروزی شباهت کمی با صابون قدیمی دارند.

برای تجزیه همه محصولات و یافتن بهترین راه حل برای خود، به درم یک آرمادیلو نیاز دارید. خوب است که ما برخی از کارها را برای شما انجام داده ایم.

به گفته باربارا استورم، پزشک زیبایی در آلمان که خط مراقبت از پوست همنام دارد، عملکرد یک پاک کننده روزانه باید ساده باشد.

این برای حذف سلول‌های مرده پوست، چربی، کثیفی و سایر آلاینده‌ها از روی پوست، باز کردن منافذ پوست، جلوگیری از بیماری‌های پوستی مانند آکنه و آماده کردن پوست برای مرحله بعدی رژیم مراقبت از پوست است.

با این حال، در واقعیت، این یک چالش فرمولاسیون است: یک پاک کننده خوب باید مواد بد را از بین ببرد، اما به طور جادویی میکروبیوم پوست شما (یعنی میکروارگانیسم هایی که به طور طبیعی روی اپیدرم شما زندگی می کنند) نسبتاً سالم باقی می گذارد.

ایمی گوردینیر-ریگان، بنیانگذار اسکینفیکس، گفت: «پاکسازی واقعاً تعادل ظریفی بین بهداشت و آسیب مانع است. این واقعاً پایه و اساس مراقبت از پوست است.

شما می توانید با استفاده از پاک کننده های نامناسب آسیب بیشتری نسبت به سود داشته باشید.
معامله با pH چیست؟

شاید شما آن را در لیست محصولات یا در وبلاگ های زیبایی دیده باشید: همه چیز در مورد pH است. اما چه تاثیری بر شستن صورت شما دارد؟

ایده این است که اگر پاک کننده PH طبیعی اسیدی پوست (5.5) را تقلید کند، روی پوشش اسیدی پوست شما (لایه محافظ و کمی اسیدی که از روغن های طبیعی، سلول های مرده پوست و عرق تشکیل شده است) ملایم تر خواهد بود.

دندی انگلمن، متخصص پوست در منهتن گفت که پوشش اسیدی همان چیزی است که سلامت پوست را حفظ می کند و از عفونت های باکتریایی جلوگیری می کند.

متأسفانه، بسیاری از گزینه‌های پاک‌کننده سنتی، مانند فرمول‌های مبتنی بر صابون و سولفات (فکر کنید: آن‌هایی که به راحتی کف می‌شوند)، می‌توانند در مقیاس pH بالا (صابون معمولاً بین 9 تا 10 است) تغییر کنند و گوشته اسیدی را از بین ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.