شیلنگ ماشین لباسشویی که محلی برای ورود سوسک ها به خانه شد

نصب شیلنگ ماشین لباسشویی تخلیه ماشین لباسشویی در مقاله ای دیگر نحوه نصب ماشین لباسشویی را دیدیم ، یعنی روش حذف بلوک ها و نحوه ایجاد اتصالات ماشین لباسشویی، در نهایت نحوه قرارگیری و تراز کردن آن برای انجام مونتاژ صحیح ماشین لباسشویی. ما روی یک جنبه اساسی نصب تمرکز نکرده ایم: اتصال تخلیه ماشین لباسشویی دیواری.

ممکن است این یک وضعیت نسبتاً واضح به نظر برسد، اما باید گفت که قرارگیری نادرست شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی می تواند باعث ایجاد نقص در عملکرد شود که نمی تواند بلافاصله با نحوه اتصال ماشین لباسشویی مرتبط شود.

ناهنجاری‌هایی که قبل از رفع آن‌ها می‌توانند توجه ما را به مؤلفه‌هایی معطوف کنند که مسئول رفتارها نیستند، که بعداً توضیح خواهیم داد.

اما اکنون بیایید ببینیم که چگونه شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم. نحوه قرار دادن شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی

شیلنگ

قبل از دیدن جزئیات موقعیت های مختلفی که ممکن است با آن مواجه شویم، بیایید نحوه قرارگیری تخلیه آب ماشین لباسشویی را شرح دهیم و در انجام این کار لازم است مشخص کنیم که همین رویه برای چیدمان شیلنگ ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی و خشک کن نیز اعمال می شود.

در این وسایل می بینیم که لوله تخلیه از قسمت پایینی کابینت خارج می شود و باید بدانیم که به پمپ تخلیه قلاب شده است.

هیچ مانعی بین آنها وجود ندارد که بتواند از مسدود شدن آبی که در پمپ است جلوگیری کند. تنها راه برای جلوگیری از عبور مستقیم آب از پمپ به لوله و خروج آب از آن این است که آن را طوری مرتب کنید که مسیر سهمویی را در پیش بگیرد، برای این کار باید از پایین، عمود بر کابینت بالا بیاید.

در صورت وجود توقف در پشت ماشین لباسشویی، از آن برای تعمیر آن استفاده کنید تا ارتفاع آن بین حداقل 65 سانتی متر تا حداکثر 100 سانتی متر برسد.

این اندازه گیری باید به عنوان یک مرجع توسط لوله کش برای تعیین نقطه ای که در آن قرار می گیرد در نظر گرفته شوداتصال تخلیه ماشین لباسشویی .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.