قیمت دستگاه کارتخوان در بازار داخلی و خارجی

امروزه دستگاه کارتخوان به عنوان یکى از دستگاه هاى کاربردى به حساب مى آید در هر واقع مى توان گفت در هر مرکز خریدى باید وجود داشته باشد. به همین دلیل است که همه ى مراکز خرید و فروشگاه ها و حتى خرده فروشى ها نیز به دستگاه کارتخوان نیاز دارند به دلیل این که قیمت دستگاه کارتخوان در بازار داخلى و خارجى متفاوت است هر یک از خریداران با توجه به نیاز خود مدلى را که بتواند نیاز هاى آنان را برطرف نماید خریدارى مى کنند. در هنگام خرید دستگاه کارتخوان حتما باید به این نکته توجه نمایید که مدل انتخابى شما بتواند نیاز ها را برطرف نماید و در صورتى که به مدل هاى خاص نیاز نداشته باشید و فروش بالایى را هم نداشته باشید مى توانید با خرید مدل پایین و قیمت مناسب تر نیازهاى خود را برطرف کنید.

قیمت دستگاه کارتخوان در بازار داخلی و خارجی

تشخیص دستگاه کارتخوان اصل

تشخیص دستگاه کارتخوان اصلدر هنگام خرید دستگاه کارتخوان حتما باید نکاتى را بررسی کنید که بتوانید به خوبی تشخیص دستگاه کارتخوان اصل را بدهید و با خیال راحت خریدتان را انجام بدهید از جمله این موارد مى توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • هر یک از دستگاه هاى کارتخوان داراى یک شماره سریال هستند در هنگام خرید از بانکى که پشتیبان دستگاه است باید استعلام گرفته شود.
  • آنتن دستگاه حتی در طبقات زیر همکف هم همیشه باید خوب باشد در صورت ضعیف بودن یعنى مشکلى وجود دارد.
  • هر دستگاه با توجه به نوع باطری زمان مشخصى را شارژ را در خود ذخیره مى کند اگر کمتر از زمان اعلام شده نیاز به شارژ داشته باشد نشان دهنده بی کیفیت بودن باطرى است.

در صورتى که همه ى موارد بالا را بررسى نمودید مى توانید با خیال راحت تشخیص دستگاه پوز را بدهید لازم به ذکر است برای تهیه انواع دستگاه فتوکپی نیز باید به موارد بالا توجه داشت.

قیمت روز دستگاه کارتخوان

قیمت روز دستگاه کارتخوان

براى این که بتوانید قیمت روز دستگاه کارتخوان را به دست آورید باید به نمایندگی دستگاه کارتخوان مراجعه کنید به دلیل این که در این مراکز  فروش این دستگاه ها بدون واسطه انجام مى گیرد و قیمت آن ها مناسب تر از بازار آزاد مى باشد.

البته به دلیل این که برخى از قطعات این دستگاه ها مانند دستگاه فتوکپی اچ پی  وارداتى هستند همواره قیمت آن ها متغیر مى باشد به همین دلیل مى توانید از سایت هاى معتبر قیمت روز دستگاه کارتخوان را دریافت کنید و سپس با خیال راحت به صورت حضورى و یا آنلاین خرید خود را انجام بدهید. این امر سبب مى شود تا در هنگام خرید پول اضافى پرداخت ننمایید.

خرید دستگاه کارتخوان به قیمت تولید

خرید دستگاه کارتخوان به قیمت تولیدبراى آن که بتوانید خرید دستگاه کارتخوان به قیمت تولید انجام دهید تنها کافى است از شرکت هاى تولید کننده خریدتان را انجام بدهید تا تعداد واسطه ها کم شود و با قیمت مناسب خردتان نهایی گردد.

در هنگام خرید دستگاه حتما به بندهاى که در قسمت فوق اشاره شده است دقت نمایید تا بتوانید خرید با کیفیتى را انجام بدهید به دلیل این که در صورتى که جنس بی کیفیتى را خریدارى کنید اصلا قادر به برطرف کردن نیاز هاى شما نمى باشد و باید هزینه مجدد کنید و یک دستگاه اصل و با کیفیت را خریدارى کنید.

فروش عمده دستگاه کارتخوان

فروش عمده دستگاه کارتخوانفروشگاه هایى که تعداد بالایى از این دستگاه هاى کارتخوان نیاز دارند براى این که بتوانند با قیمت مناسب این دستگاه را خریدارى نمایند بهتر است به همین دلیل مدیران این فروشگاه ها با فروش عمده دستگاه کارتخوان به صورت چشمگیرى هزینه هاى خود را کاهش مى دهند.

در هنگام خرید عمده براى فروشگاه حتما این نکته را در نظر بگیرید که همه ى دستگاه داراى پشتیبانى بانک یکسانى نباشند تا در صورت عدم سرویس در هنگام استفاده بتوان از دستگاه دیگرى استفاده نمود و مشکلى ایجاد نشود.

نمایندگی پخش و فروش دستگاه کارتخوان در سراسر کشور

نمایندگی پخش و فروش دستگاه کارتخوان در سراسر کشور

به دلیل این که در این دهه جدید نیاز به دستگاه هاى کارتخوان در بین مردم زیاد شده است در نتیجه تعداد نمایندگى پخش و فروش دستگاه کارتخوان در سرایر کشور بسیار زیاد هستند.

به دلیل وجود این نمایندگى ها در همه ى شهر هاى کشور به راحتى مى توانید خریدتان را انجام بدهید.

در همه ى این نمایندگى ها خرید به صورت حضورى و آنلاین صورت مى گیرد و همه ى دستگاه ها براى بروز مشکلات احتمالى پشتیبانى ٢۴ ساعته دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.