قیمت دستگاه کارت خوان سیار در بازار ایران

دستگاه کارت خوان سیار یکی از تحولات بزرگ بشر بوده است،  همه ی ما انسان ها به دنبال راحتی بیشتر و صرفه جویی در وقت و زمان هستیم و بشر برای رسیدن به این آسایش دستگاهی اختراع کرد که بتواند به جای استفاده از پول کاغذی فقط از اطلاعات پول استفاده کرد و به جای تبادل دستی پول از کارت استفاده کند برای اجرای این برنامه دستگاه کارت خوان را اختراع کرد و امروزه شاهد پیشرفت این دستگاه نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان هستیم که انواع متفاوتی دارد، که از مهم ترین آن ها دستگاه های سیار و غیر سیار است؛ و قیمت دستگاه کارت خوان سیار به علت پرطرفدار بودن کمی متفوت با دیگر دستگاه ها می باشد .

قیمت دستگاه کارت خوان سیار در بازار ایران

بازار خرید دستگاه کارت خوان در سراسر کشور

بازار خرید دستگاه کارت خوان در سراسر کشور

امروزه میتوان گسترش استفاده از دستگاه های کارت خوان را در جای جای مختلف کشور دید؛ حتی دست فروش ها نیز بدون استفاده از این دستگاه نمی توانند تامین معاش کنند زیرا میتوان گفت که ۸۵درصد مردم برای پرداخت مصارف خود از کارت های بانکی استفاده میکنند که  به نحوی به صرفه تر و راحت تر است .

بازار خرید دستگاه پوز مخصوصا دستگاه پوز بیسیم به تازگی رونق زیادی پیدا کرده است و دیگر کمتر کسی هست که در فروشگاه خود از این دستگاه استفاده نکند و شاید کمی خنده دار باشد که در فروشگاهی پا بگذاریم و برای پرداخت هزینه ی خود از پول نقدی استفاده کنیم .

فروش دستگاه کارت خوان درجه یک

فروش دستگاه کارت خوان درجه یکشاید برایتان جالب باشد بدانید که سالانه بیش از ۵۴ میلیون دستگاه کارت خوان به فروش می رسد و فرانسه در رتبه ی اول فروش این محصول قرار دارد. پس میتوان متوجه شد که فرانسه کشور تولید کننده ی این دستگاه با بهترین کیفیت است و بعد از آن آمریکا در جایگاه دوم و چین در جایگاه سوم قرار دارد .

بهترین مارک دستگاه کارت خوان ایرانی

بهترین مارک دستگاه کارت خوان ایرانیشاید برای آشنایی با بهترین دستگاه کارت خوان باید نام دستگاه ایران پوز را شنیده باشید، بهترین مارک دستگاه کارت خوان ایران پوز بوده و یکی از معتبر ترین دستگاه های کارت خوان در ایران است که با بروز ترین و جدید ترین خدمات، به راحتی در دسترس کلیه مشتریان قرار می گیرد و امروزه به عنوان معتبر ترین برند است و مجموعه ی کاملی از سرویس های پرداخت الکترونیک را دارا می باشد .

تولید دستگاه کارت خوان درحجم بالا

تولید دستگاه کارت خوان درحجم بالا

بیشتر بخوانید: دستگاه pos ایرانی

یکی از شرکت هایی که میتوان گفت یک شرکت تولیدی دستگاه کارت خوان محسوب می شود، فناپ پرداخت است که زیر مجموعه ی هولدینگ فناپ است و سالانه ۲۰۰ هزار دستگاه خوارت خوان رو میزی و سیار تولید می کند. فناپ پرداخت با بانک های رفاه، سپه، گردشگری و شرکت پرداخت الکترونیک آسان پرداخت همکاری می کند .

این کارخانه در تولید خط بیست متری شامل سه مرحله ی زیر  می باشد:

  • پیش تولید
  • تولید
  • تست و بسته بندی

در مرحله ی تست همه ی ماژول های دستگاه تست می شود و پس از تست در صورت درست بودن دستگاه، به رنگ سبز در می آید و در صورت وجود اشکال در دستگاه، به داخل سبد قرمز رنگ می رود و بعد از بر طرف شدن نقص به خط تولید باز می گردد.

نماینده فروش دستگاه پوز در پایتخت

نماینده فروش دستگاه پوز در پایتخت

بیشتر بخوانید: دستگاه پوز بانکی سیار

برای معرفی یکی از نمایندگی های معروف در تهران می توان به شرکت حامی الکترونیک سینا اشاره کرد این شرکت در نظر دارد که خدمات عالی و بی تقصی را به هم میهنانش ارائه دهد؛ حتی برای دوستانی از شهرستان ها هستند و دسترسی به شرکت ندارند نیز خدماتی را ارائه می دهد. بهترین قابلیت این شرکت قابلیت سوییچ بر روی همه ی حسابهای بانکی عضو شتاب می باشد.

نماینده فروش دستگاه کارت خوان از میان دستگاه های مختلف پوز یا توجه به نوع ونحوه ی کارکرد آنها بهترین دستگاه ها را انتخاب می کند که با دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش انتخاب خوبی برای همه ی کسب و کار ها به حساب می آید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.