قیمت دستگاه pos در ایران و خاورمیانه

قیمت دستگاه pos یکی از مهمترین عامل در انتخاب و خرید این دستگاه کوچک و پرکاربرد می باشد.مانند بسیاری از کالاهای دیگر قیمت دستگاه pos داخلی در مقایسه با دستگاه های pos خارجی بسیار مناسب تر میباشد.

قیمت دستگاه pos در ایران و خاورمیانه

قیمت دستگاه pos درجه یک

قیمت دستگاه pos درجه یکدستگاه های پوز با توجه به مدل آن ها که به چند دسته ی وای فای یا بی سیم یا موبایل یا بلوتوثی و یا اندرویدی و … تقسیم میشوند ،کارکرد متفاوتی را دارند.

به عنوان مثال شیوه استفاده از دستگاه پوز سیم کارتی به این نحو میباشد که همانند تلفن همراه کاربر می بایست یک عدد سیم کارت را که دارای بسته اینترنتی بود داخل دستگاه قرار دهد و با استفاده از نت موجود در سیم کارت انتقال پول و خرید مشتریان را انجام دهد.

دستگاه پوز با توجه به مارک هایی دارد دارای کیفیت های مختلفی بوده که از بهترین مارک دستگاه pos موجود در بازار ایران و جهان میتوان از دستگاه pos مارک pax که در کشور چین تولید میشود اشاره نمود.

به مانند همه محصولات موجود قیمت دستگاه پوز درجه یک نیز از بقیه آن ها بالاتر می باشد اما به نسبت کیفیت مناسب تر آن این تفاوت هزینه قابل قبول است.

بازار بهترین دستگاه pos در تهران

بازار بهترین دستگاه pos در تهراندستگاه pos امروزه در گستره ی وسیعی در سراسر کره خاکی مورد استفاده عموم مردم قرار میگیرد ، با توجه به سرعت و سهولت استفاده از آن باعث کاهش صف های طولانی و خسته کننده بانکی شده است.

در تهران نیز مارک های مختلفی از این نوع دستگاه به فروش میرسد و مشتریان و متقاضیان خود را دارد.

از مارک های پر فروش در تهران ونیز ایران میتوان دستگاه پوز pax را اشاره کرد.

همچنین از مارک های متعدد دیگری  که در تهران به فروش میروند به سامانه الکترونیک سداد نیز اشاره نمود که قیمت آن در مقیاس مارک های دیگر مقرون به صرفه تر و در حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان میباشد.

فروش دستگاه pos به صورت عمده

فروش دستگاه pos به صورت عمدهپوز چگونه کار میکند؟

استفاده از این دستگاه بسیار ساده و راحت بوده ، به این ترتیب که ابتدا کارت عابر بانک را در شیار مخصوصی که در دستگاه تعبیه شده است میکشیم ، سپس منویی در برابر ما به نمایش درآمده که از این منو گزینه خرید کالا را انتخاب کرده سپس مبلغ خرید و به دنبال آن رمز کارت را وارد میکنیم.

 برای تهیه انواع دستگاه فتوکپی می توانید ز سایتهای مختلف تهیه نمایید.

لازم به ذکر است که خرید کالا تنها توانایی این دستگاه نبوده و امکاناتی دیگر از جمله دریافت موجودی حساب و از همه مهم تر خرید شارژ را داراست.

همین دو عامل نیز باعث محبوبیت بیش از بیش این دستگاه در میان عموم شده است . مانند بسیاری از کالاهای موجود در بازار این دستگاه نیز به صورت عمده به فروش رسیده و در اختیار متقاضیان خود قرار میگیرد.پخش عمده دستگاه pos همانند بسیاری از کالاهای دیگر در کشور از توجه بیشتری برخوردار بوده و مشتریان خاص خود را داراست.

بهترین مارک دستگاه pos در بازار داخلی و خارجی

بهترین مارک دستگاه pos در بازار داخلی و خارجینرخ خرید دستگاه pos متفاوت بوده و انتخاب دستگاه pos درجه یک عامل مهمی در خرید این دستگاه میباشد.

از بهترین مارک های دستگاه پوز ایرانی میتوان به

  1. آسان پرداخت پرداخت پرشین
  2. الکترونیک کارت دماوند
  3. به پرداخت ملت

میباشد.از بهترین دستگاه پوز های خارجی نیز میتوان به

  1. Pax چین
  2. Spire payment انگلیس
  3. Verifone آمریکا
  4. Ingenico فرانسه

میباشد که بهترین آن مارک pax بوده.

از مناسب ترین این دستگاه نیز می توان به دستگاه سیار پرداخت الکترونیک سداد اشاره نمود که به نحو اقساط قابل خرید میباشد همچنین می توانید از این تولید کنند ها دستگاه فتوکپی اچ پی نیز تهیه نمایید.

تجارت انواع دستگاه pos با نازلترین قیمت

تجارت انواع دستگاه pos با نازلترین قیمتنسل تازه ای از کارت خوان ها در راه میباشد که میتوان به دستگاه پوز موبایلی اشاره کرد.

با استفاده از آن به راحتی می توان گوشی های موبایل را به ابزار پذیرش کارت های بانکی تبدیل کرد.همچنین از دیگر انواع دستگاه های پوز میتوان به دستگاه پوز اندرویدی اشاره کرد که جزو نسل جدید از این نوع ابزار ها می باشد.

همانطور که اشاره شد از دستگاه پوز هایی که در ایران استفاده بیشتری میشود به دستگاه پوز آسان پرداخت پرشین و pax اشاره کرد ک نسبت به بقیه دستگاه های pos قیمت مناسب تری را دارا میباشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.