لامپ ال ای دی شارژی در کشورهای عربی ممنوع اعلام شد

عملکرد عمومی لامپ ال ای دی شارژی ها همانطور که متوجه شده اید، این نوع نورپردازی نه تنها بسیار همه کاره است، بلکه بالاتر از همه ماندگاری بالایی دارد.

اکثر ال ای دی هایی که به صورت جداگانه گرفته می شوند نمی توانند با ولتاژ خانگی کلاسیک (220 ولت) تغذیه شوند و بنابراین برای عملکرد به منبع تغذیه/ترانسفورماتور نیاز دارند.

با این حال، آخرین نسل لامپ‌های LED دارای یک ترانسفورماتور داخلی هستند که به شما امکان می‌دهد ولتاژ را تبدیل کنید و فوراً قابل استفاده باشید، اغلب با اتصالات جهانی مانند E27 و E14 که بنابراین استفاده فوری را تضمین می‌کند، شاید در لوسترهای موجود که ممکن است فقط بخواهید سیستم روشنایی قبلی را جایگزین کنید.

موضوع در مورد نوارهای LED های SMD به صورت سری متفاوت است، اما در حال حاضر معمولاً یک منبع تغذیه ارائه می شود و برای تعداد LED های موجود بر روی نوار مناسب است و می تواند برای روشن کردن پس زمینه، ایجاد پس زمینه یا نور جالب استفاده شود. اثرات در سازه های شناور سقف گچ تخته.

مزایا و ویژگی های لامپ های LED

لامپ‌های ال‌ای‌دی راه‌حلی موثر برای کاهش قبوض در عین احترام به محیط زیست هستند. لامپ‌های ال‌ای‌دی که به طور فزاینده‌ای در بازار پخش می‌شوند و مورد استقبال خریداران قرار می‌گیرند، اکنون معمولاً در خانه‌های ما استفاده می‌شوند.

در این مقاله ببینیم منظور از نور ال ای دی چیست و استفاده از چراغ های ال ای دی در منزل تا چه اندازه در مقایسه با سایر انواع لامپ باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

لامپ های ال ای دی: چه هستند
LED مخفف Light Emitting Diod است. این لامپ‌ها که در دهه 1960 معرفی شدند و در اواخر قرن بیستم با نوآوری‌هایی در رنگ و تن در مقیاس وسیع تجاری شدند، آینده روشنایی را نشان می‌دهند.

لامپ های ال ای دی از منابع نور متفاوتی نسبت به انواع دیگر لامپ ها استفاده می کنند و آلودگی کمتری دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.