مایع ظرفشویی پریل صورتی که قاتل نفخ شکم است

اگر مواد شوینده وارد چشمتان شد چه باید کرد؟ مایع ظرفشویی پریل صورتی که وارد چشم می شود باید فوراً با آب فراوان شسته شود. اگر از لنزهای تماسی استفاده می کنید، فورا آنها را بردارید. تماس با چشم ممکن است باعث تحریک و احساس سوزش و همچنین تاری دید یا مشکل در تمرکز شود. اگر علائم ادامه یافت یا بدتر شد، به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

اگر مواد شوینده ظرفشویی را نشویید چه اتفاقی می افتد؟

اگر پس از شستن ظروف باقیمانده مایع لباسشویی را کاملاً آبکشی نکنید، پس از خشک شدن می تواند روی بشقاب، فنجان، لوازم آشپزخانه و غیره شما باقی بماند.

در بیشتر موارد، مواد شوینده در مقادیر کم به شما آسیبی نمی رساند. اگر احساس می کنید از ظروف با مواد شوینده باقی مانده استفاده می کنید، یک لیوان آب بنوشید تا رقیق شود. با این حال، هر مقدار ماده شوینده در بدن شما می تواند باعث تحریک، استفراغ، اسهال یا درد معده شود. اگر این علائم ادامه یافت یا بدتر شد، به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

نکاتی برای استفاده ایمن از مایع لباسشویی

برای کاهش احتمال ورود تصادفی مواد شوینده به چشم، نکات ما را دنبال کنید.

مواد شوینده را همیشه از کودکان کوچک و حیوانات خانگی دور نگه دارید. همچنین مطمئن شوید که آنها نمی توانند به طور تصادفی مواد شوینده را ببلعند.

مواد شوینده را پس از شستن از ظروف کاملاً بشویید. این امر احتمال تحریک را کاهش می دهد و کسانی که غذا و نوشیدنی با طعم صابونی دوست دارند.

هنگام شستن ظروف سعی کنید از اسفنج استفاده کنید تا ذرات محصول در جهت مخالف شما و دور از چشم پرواز کنند.

فقط در شوینده یک مارک SHINY LUX مقدار باکتری (میکروارگانیسم های هوازی مزوفیل و بی هوازی اختیاری) افزایش یافته است.

و اگرچه آنها بیماری زا نیستند، اما همچنان نقض هنجارهای الزامات یکسان بهداشتی-اپیدمیولوژیکی و بهداشتی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.