مسابقات طراحی شلوار لی ذغالی زنانه باعث مرگ چند طراح شد

برای اینکه به شلوار لی ذغالی زنانه شکلی متناسب با شکل داده شود، لازم است برخی از قسمت های شلوار را با حرارت مرطوب انجام دهید.
برای به دست آوردن یک انحراف در وسط نیمه های جلو در قسمت پایین آنها، هر دو نیمه با طرف جلو به داخل تا می شوند، در امتداد برش های بالایی و جانبی برابر می شوند و روی میز با نیمه راست به سمت بالا قرار می گیرند. برش های کناری از خط زانو به سمت پایین کشیده می شوند. شلی حاصل در پارچه به وسط نیمه های جلو بخیه می شود.

عملیات حرارتی مرطوب شلوار
به همین ترتیب، نیمه های جلویی شلوار در امتداد برش های مرحله ای پردازش می شود. همین عمل در نیمه چپ شلوار تکرار می شود. سپس نیمه‌ها از هم جدا می‌شوند و هر کدام با سمت جلو به سمت داخل تا می‌شوند به طوری که از پایین تا خط زانو، برش‌های کناری و پله‌ها بر هم منطبق می‌شوند و چین از خط زانو با چین جلویی بالایی منطبق است. تاشو اتو شده.

قسمت های کناری و پله ای نیمه پشتی شلوار در ناحیه ساق پا از خط زانو تا پایین بخیه می شود. اگر انحراف قابل توجهی در نیمه های عقب در ناحیه زانو وجود داشته باشد، برش های پله و جانبی در این ناحیه به تاخیر می افتد.

شلوار

برش های پله ای در قسمت بالایی کشیده می شوند. سپس نیمه های پشتی جدا شده و هر کدام به طور جداگانه تا می شوند و برش های مرحله ای و جانبی را از پایین تا خط زانو ترکیب می کنند. از خط زانو به سمت بالا، برش پله ای نیمه های عقب باید به اندازه نیمه جلو از برش کناری جدا شود. چین نیمه پشت اتو اتو می شود.

برای محافظت از نیمه جلویی شلوار از کشش در ناحیه زانو، شلوار با آستر ساخته می شود. آستر 10-15 سانتی متر کوتاه تر از شلوار یا درست زیر خط زانو (15-20 سانتی متر) بریده می شود.

بخش های پایینی آستر ابری یا با یک درز “در یک سجاف” با برش بسته دوخته شده است.
آستر روی نیمه های جلویی قرار دارد و چین ها را روی تاک ها قرار می دهد. از خط زانو به پایین، آستر در جهت عرضی کشیده می شود و 0.5 سانتی متر از قسمت بالا باریک تر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.