نقشه ای بزرگ برای سرقت ورق گالوانیزه 6 متری شیروانی!

این سخت ترین پوشش محافظ ارائه شده است. گالوانیزه گرم، رایج ترین شکل گالوانیزه کردن، فرآیند غوطه ور کردن قطعات فلزی ورق گالوانیزه 6 متری شیروانی در حمام روی مذاب برای محافظت از فلز است.

این محافظت از آنجایی اتفاق می افتد که پوشش روی دست نخورده از رسیدن مواد خورنده به فولاد یا آهن زیرین جلوگیری می کند.

روی همچنین به عنوان یک آند قربانی عمل می کند، که جزء اصلی یک سیستم حفاظت کاتدی گالوانیکی است که برای محافظت از فلز مدفون یا فرو رفته در برابر خوردگی استفاده می شود.

این بدان معنی است که اگر پوشش خراشیده شود، فولاد یا آهن در معرض دید توسط روی باقی مانده محافظت می شود. در نهایت، روی از فلز پایه خود با خوردگی قبل از آهن محافظت می کند. این “ساختار متالورژیکی منحصر به فرد …

ورق

مقاومت فوق العاده ای در برابر آسیب های مکانیکی در حمل و نقل، نصب و سرویس می دهد. در هر مرحله، هر اینچ از محصول ورق فلزی محافظت می شود، از جمله فرورفتگی ها، گوشه های تیز، و مناطق غیر قابل دسترس یک پوشش محافظ کامل در عرض چند دقیقه اعمال می شود و بر خلاف سایر پوشش ها مستقل از شرایط آب و هوایی است.

گالوانیزه پایدار است. اگر پیمانکاری هستید که روی روش های ساخت و ساز سازگار با محیط زیست سرمایه گذاری کرده اید، این تکنیک ورق فلز همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

به گفته Whirlwind Steel Buildings & Components ، تولیدکننده ملی ساختمان های فلزی از پیش مهندسی شده و اجزای ساختمان فلزی در بازارهای مختلف، فرآیند گالوانیزه از حمام روی مذاب استفاده می کند که در آن روی می تواند بارها و بارها استفاده شود… با مقدار بسیار کم.

از زباله دوام و طول عمر اجزای ساختمان فولادی به این معنی است که از منابع کمتری برای تعمیر و/یا تعویض قطعات در جاده استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.