کارتریج رنگی hp با چاپ اشتباه عکس هایش باعث طلاق یک زوج شد

برای ادامه چاپ، کارتریج رنگی hp خالی را از چاپگر خارج کنید. اگر پیام Single Cartridge Mode ظاهر شد، روی OK کلیک کنید.

اگر از کارتریج مشکی استفاده می کنید، چاپ ها سیاه و سفید (مقیاس خاکستری) هستند. اگر از کارتریج رنگی استفاده می کنید، رنگ ها به طور معمول چاپ می شوند، اما چاپ سیاه روشن تر از معمول است. تا زمانی که کیفیت چاپ غیرقابل قبول تلقی شود، می توانید به چاپ ادامه دهید.

چاپگرهای رنگی HP LaserJet Pro CP1025 و CP1025nw – تعویض کارتریج این سند برای چاپگرهای رنگی HP LaserJet Pro CP1025 و CP1025nw است.
این سند نحوه بررسی سازگاری کارتریج چاپ جدید با محصول HP و نحوه جایگزینی کارتریج قدیمی با کارتریج جدید را توضیح می دهد.

کارتریج
انواع کارتریج
برای شناسایی کارتریج های مناسب منطقه خود به جدول زیر مراجعه کنید. کارتریج های جایگزین و سایر لوازم را از فروشگاه HP یا خرده فروشان محلی خریداری کنید.
تعویض کارتریج چاپ
برای تعویض کارتریج چاپ مراحل زیر را دنبال کنید. اگر برای مشاهده این ویدیو یا مشاهده آن در قالب دیگری با مشکل مواجه هستید، برای پخش آن در سایت YouTube اینجا را کلیک کنید.
سازگاری کارتریج چاپ را بررسی کنید قبل از باز کردن بسته بندی کارتریج چاپ جدید، مطمئن شوید که با محصول HP شما سازگار است. کارتریج های جایگزین و سایر لوازم را از فروشگاه HP یا خرده فروشان محلی خریداری کنید.
کارتریج چاپ را تعویض کنید اگر تونر روی لباستان افتاد، آن را با یک پارچه خشک پاک کنید و با آب سرد تمیز کنید. آب داغ تونر را روی پارچه قرار می دهد.
دکمه پاور را فشار دهید تا محصول روشن شود. درب دسترسی کارتریج چاپ و درب عقب را اگر باز هستند ببندید. بستن درب دسترسی کارتریج چاپ
درب دسترسی کارتریج چاپ را ببندید. بستن درب عقب در عقب را ببندید. در صفحه کنترل، دکمه کارتریج چاپ را فشار دهید که مربوط به کارتریج چاپی است که می خواهید جایگزین کنید. هنگام چرخش چرخ فلک کارتریج چاپگر صدا ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.