کشتی لباس مجلسی یوسف الجسمی به دلیل حمل مواد مخدر متوقف شد

لباس مجلسی یوسف الجسمی لباس شیفت در اوایل دهه 1960 یک ترند بزرگ بود و شکل ساده و جعبه ای دارد. این یک لباس کوتاه و معمولا بدون آستین است که از شانه آویزان می شود. برای کسانی که شکل بدنی لاغر و ستونی دارند، زیرا صاف به نظر می رسند، ایده آل است.

می‌توانید این لباس را با یک کت گرد وسط و یک جفت کفش پاشنه‌دار یا حتی چکمه‌های بلند تا روی زانو مدل دهید تا آن حس واقعی دهه 60 را به آن ببخشید ! این شکل بوم خالی ایده آل برای مسدود کردن رنگ یا جزئیات چاپ است.

لباس A-Line یک لباس خط A در قسمت باسن قرار می گیرد و به تدریج به سمت لبه بیرون می آید، که باعث می شود لباس به شکل “A” به نظر برسد.

این برای یک محیط معمولی عالی است و می توانید به راحتی آن را بالا یا پایین بپوشانید. این استایل برای بدن‌های گلابی‌شکل مناسب‌تر است، زیرا شانه‌های دوست‌داشتنی شما را نشان می‌دهد و حسی زنانه به نیمه پایینی شما می‌بخشد.

 

لباس پوشیدن این لباس از جلو بسته می‌شود که یک طرف لباس را روی طرف دیگر می‌پیچد و پارچه را در کمر یا پشت می‌بندد.

این سبک که اغلب توسط افرادی مانند کیت میدلتون دیده می‌شود ، دارای یک شبح کلاسیک است که برای فرم‌های بدن ورزشی مناسب است، زیرا توهم شکل ساعت شنی را ایجاد می‌کند، حتی اگر به طور طبیعی ساعت شنی را نداشته باشید.

لباس هالتر لباس هالتر برای تابستان ایده آل است. دارای نیمه بالایی بدون بند یا بدون آستین، با کراوات دور گردن. برخی از یقه های هالتر دارای پاپیون نیستند اما پارچه ای دور گردن محکم شده است. این سبک لباس برای کسانی که می‌خواهند شانه‌های بزرگ خود را به رخ بکشند، جذاب‌تر است.

لباس بالا و پایین لباس بلند و پایین نوعی لباس نامتقارن است. آنها معمولاً در پشت بلندتر و در جلو کوتاهتر هستند. این شکل با لباس های غیر رسمی و همچنین لباس های مجلسی کار می کند.

برای هرکسی که می‌خواهد سنجاق‌های سکسی خود را به رخ بکشد، این استایل عالی است و بهتر است آن‌ها را با کفش‌های پاشنه بلند یا پلت‌فرم ست کنید، بنابراین پشت لباس روی زمین کشیده نمی‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.